Sponzoři a partneři

mediální partneři – 2018

 
 

Svaz vykonává rybářské právo, zajišťuje chov, ochranu a lov ryb, ochranu životního prostředí, rozvíjí a popularizuje rybářský sport. Zajišťuje vydání povolenek.
www.crsplzen.cz
 
 


Zpravodajsko-diskusní web pro rybáře. Rybářská stránka s nejdelší historii na českém webu. Vznikl v roce 1996 a po celou dobu se neustále zlepšuje a drží si velký náskok před konkurencí jak po technické a obsahové stránce, tak v návštěvnosti ! www.mrk.cz
 
 

Jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílání nepřetržitě už od roku 1996, tedy přes 20 let. V Plzeňském a Karlovarském kraji TV ZAK týdně sleduje přes 300 000 divák ! 
www.zaktv.cz
 
 


Na webu Nachytáno.cz najdete články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Možnost zúčastnit se diskuzí, zakládat diskuzní témata, vytvořit vlastní fotogalerii ve svém profilu. Možnost prezentace Vašich úlovků ve fotogalerii a zprávách od vody s šancí vyhrát zajímavé ceny … to vše nabízí server nachytáno.cz !
www.nachytáno.cz
 
 

Kajman je populární rybářský časopis, který vychází již od roku 1994. Jedná se o moderně graficky zpracovaný univerzální rybářský magazín. Dočíst se v němu můžete jak o lovu dravců, kaprařině, feederu, plavané, muškaření, tak o mořském rybolovu.
www.kajman.cz
 
 

Profesionální fotograf a kameraman ! Záznam zážitků z ptačí perspektivy pomocí dronu.
www.fotojilek.cz
www.videozdronu.cz
 
 

 

sponzoři a partneři – 2018

 
 

NaPřívlač s.r.o. je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek River2Sea, Jackson, Golactica, Tournament Baits, LureLeader a dalších. Specialisté na přívlač !
www.naprivlac.cz
 
 

Německá značka Jackson se specializuje výhradně na produkty spojené s metodou rybolovu přívlačí. Od bižuterie, přes gumové a umělé nástrahy až po přívlačové pruty a rozsáhlý mořský program. Produkty prémiové kvality bez kompromisů !
www.jackson-fishing.com
 
 
 

Predator Tour je největší přívlačový závod v lovu dravých ryb z lodě v Evropě !! Na letošní ročník 2018 se během pěti dní přihlásilo 100 lodí a dalších 50 je na čekací listině. Vítěz Jackson Trophy 2018 získá, mimo jiné, divokou kartu pro start v ročníku Predator Tour 2019 v hodnotě 21 600,-Kč !!
www.predatortour.com
 
 

Specialisté na GPS sledování . . . .a to od zásilek až po největší strojní zařízení !
www.onisystem.cz
 
 

 

Seawolf Group – váš partner na vodě i pod hladinou.

-Kapitánské kurzy na řeky i moře
-Potápěčská škola
-Charter lodí kdekoli na světě
-Tématické zájezdy pro potápěče a rybáře
www.seawolf.cz
 
 
Největší výběr rybářských potřeb najdete u Habakuka. Jsme tu pro Vás již skoro 14 let a našich 6 prodejen nabízí nejširší sortiment rybářských potřeb na ploše přes 1200 m2, ve městech Rokycany, Domažlice, Beroun samozřejmě také 3x v Plzni.  Naše dlouholeté heslo zní. JSME TU PRO VÁS. S přáním mnoha hezkých zážitků u vody. Jirka Hrdý a kolektiv Rybářských potřeb U Habakuka.
www.uhabakuka.cz
 
 

Jigstreamer.cz – Eshop se zaměřením na dravé ryby.Výroba a prodej originálních vláčecích péřových nástrah, jigové hlavičky a doplňky na přívlač.
www.jigstreamer.cz
 
 

 

První sumcová voda pro veřejnost v České republice, perfektní zarybnění, trofejní sumci, komfort přímo u vodní hladiny, bezkonkurenční dostupnost, to vše je Sumčák !!
www.sumcak.cz
 

 

 

 

 

Jackson Trophy – 2016

Jackson Trophy – 2017